İlk Siparişinizde %5 İndirim! Kod: MASALINKA
Sepet 0

Gelişmeler

Anne

Pınar Demir

Anne

Çünkü anne yatmadan önce okunan ninni, düştüğümüzde dizimize çiğneyip yapıştırdığımız ekmek, masallarda korktuğumuz cadıları terlikle kovalayan kahramanımızdır.

Devamını okuyun →


Seyahat

Pınar Demir

Seyahat

Çok gezen mi bilir yoksa çok okuyan mı ?

Devamını okuyun →


Ama çocuğuma hiç kıyamam!

Pınar Demir çocuk gelişimi Feridun oral kitap tavsiyesi

Ama çocuğuma hiç kıyamam!

Yıllar geçse de ilk kez öptüğümüz o minicik avuçları ve küçücük ayakları hiç unutmayız.

Özellikle bebeklik döneminde anne ve çocuğun bağı bambaşkadır. Çocuk annesinin göğsünde kalp atışını duydukça sakinleşirken, anne ise o minik insanın kokusuna doyamaz. Birbirinin sıcaklığından, birbirinin kokusundan, sesinden beslenir bu dönemde her iki taraf. Babaların dışarıdan izleyip anlam veremediği aşk dolu günler başlar Çocuk anne delisidir, anne ise her an dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı tetikte bir kaplan.

Devamını okuyun →


Masalinka

Pınar Demir

Masalinka

Çocuklar hayatımızın en önemli parçası ve geleceğimizin teminatıdır. Günümüzde kitap okumaktan ve eğitsel oyuncaklardan uzak kalan çocuklarımız, televizyon ya da bilgisayar bağımlısı olmakta. Bu da çocuklarımızın hem zihinsel, hem de fiziksel gelişimlerini olumsuz olarak etkiliyor. Özellikle çalışan ebeveynlerin çocuklarında bu problemlerle daha sık rastlanılıyor. Çocuklarına yeterince vakit ayıramayan ebeveynler, çocuklarının çok erken yaşlarda cep telefonu, tablet ve bilgisayarlarla buluşmasına neden oluyor. Bu da çocukların, yaşlarına ve gelişimlerine uygun olmayan oyun ve içeriklerle karşılaşmasına neden olarak, çocuklarda bağımlılık yaratıyor. Masalinka olarak, çocuklarımızı bu bağımlılıktan kurtarmak ve daha iyi gelişmelerini sağlamak için yola çıktık ve hizmetlerimizi bu kapsamda geliştirerek arttırmaktayız. Hedefimiz, geleceğimizi...

Devamını okuyun →